Kuku lele

Sve sto Vas veseli na temu PHRK

Re: Kuku lele

Postby 9a2jg » Sat Feb 21, 2015 5:42 pm

Razumljivo je , i dapače, sasvim ljudski, misliti da će korištenje društvenih sredstava trajati unedogled, jer tako su se navikli od početka ! Još bi naša i koju riječ razumijevanja (ne opravdanja!) za tu SMS generaciju, ali kad stari magarci, ka Martin i još nekoliko po zapadnoj Slavoniji potiču i promoviraju prazan klupski log a puni osobni, s društvenim uređajem, u društvenom prostoru, onda je tu očiti otklon od vertikale, u mozgu, i nespojivo s moralom društva, kako socijalističkog, tako i kapitalističkog. Nisam nikad u životu zagovarao ikakvo zatvaranje, najmanje nekog PPS-a ili kluba, ali takav klub, koji služi kao kasica-prasica, ili samoposluga, je najbolje zatvoriti.
63g. u Narodnoj tehnici Hrvatske, 59g. u Hrvatskom radioamaterskom savezu, AKL 25g. bez financiranja
9a2jg
 
Posts: 19304
Joined: Thu Dec 11, 2014 1:26 am

Re: Kuku lele

Postby 9a2jg » Sat Feb 21, 2015 6:50 pm

A ako ćeš se loviti što ja imam, ja nemam ni utičnicu u PPSu jer nemam PPS, ali na tvojem QRZ.com profilu nisam vidio nijedan uređaj koji je vrijedniji od onog kojeg sam ja vlasnik iz svoje plaće u privatnom poduzeću... svako daljnje nabrajanje ovdje staje...


Demagogija na kub ! A na čijim je uređajima i lokacijama radio ( na SVOJ znak) dok nije (skoro) kupio taj uređaj ?

Ista vrst demagogije kao kad dobro plaćeni web urednik napiše (zadnju) vijest da je reagirao predsjednik, i poslao ministru Bauku... ; ključna riječ je KADA ? I vrapci na grani govore : Iza usmene i pismene inicijative moralnih i poštenih RA, izvan strukture "vlasti" HRS-a !

Ne čudi ista vrst demagogije, predugo su slizani zajedno...
63g. u Narodnoj tehnici Hrvatske, 59g. u Hrvatskom radioamaterskom savezu, AKL 25g. bez financiranja
9a2jg
 
Posts: 19304
Joined: Thu Dec 11, 2014 1:26 am

Re: Kuku lele

Postby 9a2jg » Sun Feb 22, 2015 2:13 pm

no to je ljepsi i korisniji prizor od tebe za klupskom stanicom dok radis K1N za svoj znak ili odradjujes pileup tokom Navasse.


Plastična puškica : Uzdanica 1 : 0 (hrvatski, latinica, jedan prema nula) , igra se prvo poluvrijeme.
63g. u Narodnoj tehnici Hrvatske, 59g. u Hrvatskom radioamaterskom savezu, AKL 25g. bez financiranja
9a2jg
 
Posts: 19304
Joined: Thu Dec 11, 2014 1:26 am

Re: Kuku lele

Postby 9a2jg » Mon Feb 23, 2015 10:31 am

Konačno su in i ostali počeli pisat, i pitat, di su in ta pusta dica koja se slikaju, za ISS, za Hamsphere, ispite, Zvjezdana sela, ARG izlete, izlete mladaca (youngsters' hamfests), a i šire ?
Sad ja mogu, konačno, smanjit doživljaj, i pisat sve manje, kad vidin da su ih široke RA mase počele pitat, one iste stvari koje ja javno pitam , više od deset godina.
Na kraju krajeva, to je i bio jedan od čimbenika koji su doveli do otvaranja ovog foruma, istina o HRS-u, HZTK-e, razotkrivanje laži, fama i prijevara, od programa do realizacije.
Krajnji cilj ostaje isti, demokratski HRS, ako može, a ako ne, onda neka druga krovna organizacija koja će služiti radioamaterima, a ne obrnuto, kao do sada.
Ovaj i ovakav HRS nema "koncesiju" na ekskluzivno predstavljanje radioamatera u Hrvatskoj. Poglavito, jer radi protiv njihovih interesa, želja i potreba. Dokazano.
63g. u Narodnoj tehnici Hrvatske, 59g. u Hrvatskom radioamaterskom savezu, AKL 25g. bez financiranja
9a2jg
 
Posts: 19304
Joined: Thu Dec 11, 2014 1:26 am

Re: Kuku lele

Postby 9a6r » Mon Feb 23, 2015 5:05 pm

Ja sam za Referendum o ovom i ovakvom HRS-u! Da vidimo šta će članovi reć.Kako se odluči nek i bude.Može li pravičnije :?:
Sve drugo je FAKE.


73,9A6R
9a6r
 
Posts: 9868
Joined: Thu Dec 11, 2014 12:55 am

Re: Kuku lele

Postby 9a2jg » Mon Feb 23, 2015 5:26 pm

Referendum jest najizvorniji izraz volje određene skupine, ali ovdje nije primjenjiv.
Ovdje, jednostavno, treba primjeniti opće principe demokratičnosti, i dozvoliti da članovi imaju druge vizije HRS-a, drugu vrst ustroja, pa samim time i Statuta.
Ovo što oni pokušavaju je čista kozmetika, bez zadiranja u ikakve suštinske i sistemske promjene.
Ruku na srce, oni to ne mogu, ne znaju, i, što je najvažnije, ne žele !

Nešto u tom smislu sam napisao, i poslat ću im u zadanom roku (do 28.2.2015.g.), samo jedna lasta ne čini proljeće. Sve dok većina ne shvati da je ovo, s ovom ekipom, ustvari, tavorenje u glibu, i , dok se ne zakotrlja kritična masa gnjevnih i odlučnih, ovdje nema kruva.
63g. u Narodnoj tehnici Hrvatske, 59g. u Hrvatskom radioamaterskom savezu, AKL 25g. bez financiranja
9a2jg
 
Posts: 19304
Joined: Thu Dec 11, 2014 1:26 am

Re: Kuku lele

Postby 9a2jg » Tue Feb 24, 2015 12:28 pm

Sretno svima u kvalifikacijama za WRTC 2018, počelo je prošli vikend!


Ne prestaje Uzdanica. Vjerojatno nikada nećemo saznati koliko je društvenih novaca ulupano u njihov zadnji izlet na WRTC2014. Naučilo , brajo, pa tako cili život... Za uzvrat, treba pisati ode postojećoj vlasti.
U isto vrijeme, HRS nije htio financijski pomoći Dakiju da ide na Svjetsko prvenstvo u brzom kucanju, kao sudac, gdje je bio pozvan. Nije jedan od stupova režima, tko mu je kriv, kad nije uvlakač...
63g. u Narodnoj tehnici Hrvatske, 59g. u Hrvatskom radioamaterskom savezu, AKL 25g. bez financiranja
9a2jg
 
Posts: 19304
Joined: Thu Dec 11, 2014 1:26 am

Re: Kuku lele

Postby 9a7zz » Tue Feb 24, 2015 2:11 pm

E pa sada bi svi da im se plača put za njihovu zajebanciju.Zašto mu organizator nije platio put?Imam ja prijatelja,Ivan Čubelić se zove,iz školskih dana još,odavno.On se bavi pticama,uzgojem itd itd ,između ostalog je i međunarodni sudac za ocjenjivanje kanarinaca boje (za neupućene).Ide po svim izložbama u Hrvatskoj i Evropi i vjerujte mi od svojih para potroši samo onoliko koliko hoče on sam,za neki suvenir ili sl.Sve ostalo mu plati organizator izožbe (put,dnevnice i usluge ocjenjivanja ptica po važećem cjeniku,ovisno o broju ptica itd itd).Nikakav savez .A i zašto bi mu platio savez.On ide zbog svoga gušta i hobija.I sam sam nekada išao po takmičenjima u streljaštvu (gađanje glinenih golubova-skeet) i naravno sam plačao svoju zajebanciju.To bi naravno trebalo važiti za sve.Za uzdanicu,za Dakija,za mufljuza itd itd.To što nije tako,naravno,zahvalite vodstvu ogrezlog u neradu i neredu HRS-a.Platite članarinu ako nemate mozga i jezik za zube.
9a7zz
 
Posts: 283
Joined: Sun Dec 14, 2014 1:15 pm

Re: Kuku lele

Postby 9a6r » Tue Feb 24, 2015 2:34 pm

Da,samo mu još nokti od nogu vire iz tuđih guzica. :lol: :lol:
Moraš se rodit za bit takav.JBG

73,9A6R
9a6r
 
Posts: 9868
Joined: Thu Dec 11, 2014 12:55 am

Re: Kuku lele

Postby 9a2jg » Fri Feb 27, 2015 5:03 pm

Dobio neki novi "dlanski pametni" telefon. Ima i cluster. Jedino nema označenu ikonu za "joker zovi" ! Rečimo, za Heard jedna, za Trindad druga, za 160-metarske veze treća, za Juan Fernandez na 50 MHz četvrta... A tako nas je bilo pošlo...
63g. u Narodnoj tehnici Hrvatske, 59g. u Hrvatskom radioamaterskom savezu, AKL 25g. bez financiranja
9a2jg
 
Posts: 19304
Joined: Thu Dec 11, 2014 1:26 am

PreviousNext

Return to PHRK

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests